Nieuwe topper op de veulen veiling midden nederland

Woensdag avond 3 september is een nieuwe aanwinst gekocht op veulen veiling midden nederland.
Jason is een hengst veulen van Johnson x quattro en is een volle broer van de AES goed gekeurde hengst Boston STH die succesvol Young riders loopt met Denise Nekeman.
Wij hopen op een mooie toekomst met hem:)

IMG_6010.JPG

Eerder hadden wij al 3 nieuwe toppers gekocht bij ons vaste adres bij koos en bets viveen uit nieuwendijk.

Jozimone een merrie veulen van decor cachet x gribaldi
Janna dolly een merrie veulen van everdale x concorde
Joplin een hengst veulen van dreamboy x gribaldi

De merrie veulens komen vandaag op stal.